Światowa innowacja wolumetrii

Dr. Izabela TILSZER

PROFHILO® Światowa Innowacja wolumetrii / remodelowania.
Rewolucyjna, nowa hybrydowa formuła kwasu hialuronowego.
Nowa technika.
Przyszłość zaczyna się Dziś.

Kwas hialuronowy od ponad 20 lat znalazł swoje trwałe zastosowanie w medycynie estetycznej do wypełniania zmarszczek. Firmy na całym świecie poszukują takiego preparatu kwasu hialuronowego, który byłby doskonały do korygowania defektów skóry, a jego działanie utrzymywało się długo.
Sukces metody skłania producentów i lekarzy do proponowania różnych technik podawania preparatu.

Na tegorocznym IMCAS Annual WORLD CONGRESS w Paryżu zaprezentowana została innowacyjna technika BAP (Bio Aesthetics Point). Biologiczne modelowanie różni od tradycyjnej wolumetrii / remodelowania mniejszą liczbą punktów iniekcji i krótki czas przeprowadzania zabiegu. Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach daleko od dużych naczyń krwionośnych i gałęzi nerwowych, oraz w obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu.
Natychmiastowy, a długotrwały efekt zabiegu to także nowa formuła kwasu hialuronowego PROFHILO®, który nie zawiera powszechnie stosowanych związków chemicznych BDDE.
W tym produkcie do jego stabilizacji / sieciowania użyto jedynie wysokiej temperatury! twórcom produktu udało się także połączyć różne masy cząsteczkowe i w ten sposób stworzyć bezpieczny produkt o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego.

Dr Hema Sundaram, dermatolog, Stany Zjednoczone

Każdy dział medycyny ma swoje przełomowe odkrycia - to są te momenty, które zmieniają sposób w jaki myślimy, a co za tym idzie, to jak działamy. Dla nas wszystkich, moment w którym pierwszy raz wstrzykiwaliśmy kwas hialuronowy (HA)był właśnie tym momentem. Był to dowód, że to nie tylko nasze dłonie, ale również narzędzia jakich używamy sprawiają, że mamy wpływ na wyniki pacjenta.

20 lat doświadczenia z HA i umacnianie tego doświadczenia, wraz z naukowym rozumieniem tych procesów, przyniosło wiele zmian na lepsze. Program IMCAS bardzo dobrze je prezentuje poprzez integracje anatomii, morfologii, analizę produktu i technik. Jednakże prawdziwy przełom jest czymś innym. To coś więcej niż nowoczesna metoda iniekcji i sposób postrzegania twarzy.
Parafrazując Petera Drucker'a, ojca nowoczesnego zarządzania, jeśli chcemy czegoś nowego, musimy przestać wykonywać coś starymi sposobami.
Jeśli chcemy używać HA jako coś więcej niż wypełniacz do poprawiania formy, narzędzie w naszych rękach jest rzeczą najistotniejszą. Profhilo®, rodzaj wstrzykiwanego HA o którym będziemy dyskutować podczas sympozjum, prezentuje całkiem nowy poziom integracji i bio-kompatybilności komórkowej. Interaktywna prezentacja klinicznych i naukowych danych połączona z demonstracją na żywo, nakreśli jak ten produkt pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia.
W niezwykłej synergii klinicznych i naukowych innowacji, modyfikacja łańcuchów HA przy użyciu BDDE została zamieniona na unikalne, wolne od chemicznych dodatków sieciowanie termiczne, które zapewnia strukturalną i reologiczną stabilizację. Profhilo nie pełni jedynie roli wypełniacza, to supernowoczesne narzędzie do odbudowy.
Jak mówi stare przysłowie, najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej tworzenie. Ja i moi koledzy, Prof. , Prof. Daniel Cassuto, Prof. Chiara Schiraldi, Dr. Adele Sparavigna chcemy Państwa zaprosić abyście razem z nami odkryli, dlaczego przyszłość HA tworzy się właśnie teraz. To może być najważniejsza godzina jaką spędzicie w IMCAS, a bez wątpienia, najbardziej intrygująca.